Cvič neobmedzene kedykoľvek a kdekoľvek so Supershape PREMIUM už od 6,50 €

BIELE TRIČKO JE ZÁKLAD ŠATNÍKA

Pretože v jednoduchosti je krása a sila.

Kúpiť s DOPRAVOU ZADARMO

Kúpiť za zvýhodnenú cenu
Zvýhodnená cenaExpresné doručenieBonusy zadarmo
Biele tričko S/M

HĽADÁŠ ŠTÝLOVÉ TRIČKO PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ?

Či už si po cvičení, v práci alebo na výlete, stále môžeš vyzerať IN. Pomôže ti k tomu Supershape tričko v nadčasových farbách a dizajne. K legínam, saku alebo ako darček.

TRIČKO S MYŠLIENKOU - ČIERNOU NA BIELOM

Nielen svoj štýl, ale aj život máš vo svojich rukách. Je len na tebe, ako bude vyzerať. Aj o tom je Supershape slogan SHAPE YOUR LIFE, ktorý ťa bude inšpirovať každý deň k práci na sebe.

Biele tričko 2
Biele tričko S/M

JEMNÝ, POHODLNÝ A PRAKTICKÝ ECO MATERIÁL

Supershape tričká sú vyrobené z príjemnej organickej bavlny s globálnou eco certifikáciou GOTS. Operieš ich jednoducho v práčke na 40 °C, vďaka čomu ich udržíš ľahko čisté.

Jana Šimkovic štýlové biele tričko S/MSPÁJAME SA PRE DOBRO VŠETKÝCH ŽIEN

V Supershape veríme v silu spolupráce, z ktorej majú úžitok všetky strany a najmä naše kupujúce. Preto sme sa pri výrobe Supershape tričiek spojili s poprednou škandinávskou módnou značkou Lindex, ktorých kvalitné oblečenie sami nosíme. Časť výťažku z každého predaného trička naviac venujeme na osvetu riešenia porúch príjmu potravy, ktorými trpí čoraz viac a čoraz mladších ľudí."

Janka Šimkovič, Supershape zakladateľka

ČO O SUPERSHAPE TRIČKÁCH HOVORIA ŽENY AKO TY

 • Ľubica Lettrichová

  5x zlatá hviezdička

  „Materiál je neskutočný, vzdušný, netlačí, neťahá, tričko je tak mäkulinké a nepotím sa v ňom. Milujem možnosti jeho využitia - dá sa nosiť k sukni, ku kraťasom, k nohaviciam, ku kostýmu, na športovo, k legínam, úplne k čomukoľvek. Dá sa zakasať, vykasať, zauzliť, je to jeden neskutočne multifunkčný kúsok v mojom šatníku."

 • Lenka Debnárová

  5x zlatá hviezdička

  „Tričko od Janky a Supershape je na prvé zaľúbenie. Poprvé je z organickej bavlny od značky Lindex, ktorú Janka roky nosí. To znamená, že vyberala niečo, čo sama miluje a ja rovnako. Aby ale každý poznal, že je to dieťa jej značky, dôkladne premyslela a domyslela detail loga. Nie je to logo. Je to Janka. Takto žije, takto cvičí, takto učí fungovať ďaľších. Shape your life. Dokonale padne telu aj duši. A materiál spľňajúci prísne pravidlá GOTS je len dokonalou bodkou. Budeš ho ľúbiť rovnako ako Janku."

 • Nika Macinská

  5x zlatá hviezdička

  „Tričko “shape your life” je od prvého momentu moje obľúbené. Nielen tým, že sa dobre nosí, ale keďže ja mám rada veci zmysluplné, toto tričko má pre mňa dôležitý odkaz: čierne na bielom mi pripomína, že za svoj život som zodpovedná ja sama. Nie okolnosti, nie situácie, nie iní ľudia. ALE JA. A tento odkaz rada odovzdám nosením trička aj ostatným ľuďom, ktorí ma v ňom uvidia."

Chcem rovnaké tričkO

 

VYBER SI TO NAJ TRIČKO PRE TEBA

 • Doprava ZADARMO
  Biele tričko - veľkosť S

  Doručenie kuriérom

  do 2 pracovných dní

  24,90 € s DPH

  Ušetri
  0%

  Kúpiť
 • Doprava ZADARMO
  Biele tričko - veľkosť M

  Doručenie kuriérom

  do 2 pracovných dní

  24,90 € s DPH

  Ušetri
  0%

  Kúpiť

KÚPOU NIČ NERISKUJEŠ

 

Ak nám do 30 dní od zakúpenia tohto produktu napíšeš, že nie si spokojná, peniaze ti ihneď vrátime. Bez akýchkoľvek ďalších otázok.

 

Razitko_Garancia_spokojnosti.png

TU SA O NÁS HOVORÍ

 

MarkízaTVJOJPROFITevaMADAMA eva evitaForbescvicte.skFITštýl

 

Béžová podložka Béžová + Čierna podložka Čierna podložka

Podložky

Created by Anawe
Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.
Rozumiem