FIT POBYTY na ktoré nezabudneš

Daruj si aktívny oddych plný super cvičení s obľúbenými trénerkami

Chcem vybrať fit pobyt

Kúpiť za zvýhodnenú cenu
Zvýhodnená cenaExpresné doručenieBonusy zadarmo

Nasaj atmosféru Supershape cvičení, ktoré ťa budú baviť

 

 

FIT POBYT ŠAMORÍN

FIT POBYT

X-Bionic****

ŠAMORÍN

už od 329 €


15.-17.11.2024 (3 dni)

cvičiaci FIT POBYT s Jankou Šimkovič a hosťami

Zobraziť detail

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  • Môžem si na fit pobyte uplatniť rekreačný poukaz?

    Áno, pri fit pobytoch konajúcich sa na Slovensku. Po uhradení fit pobytu obdržíš faktúru, ktorá je uznateľná zamestnávateľmi pre účely uplatnenia a preplatenia rekreačného poukazu.

  • Môže ísť so mnou na fit pobyt aj necvičiaca osoba (napr. manžel či dieťa)?

    Áno. V tom prípade hradia iba poplatok za ubytovanie a stravu. Ohľadom kalkulácie pre tento prípad nám prosím napíš na eshop@supershape.sk.

  • Čo ak sa nebudem môcť fit pobytu nakoniec zúčastniť?

    Ak nám napíšeš na eshop@supershape.sk viac ako 30 dní pred začiatkom pobytu, vrátime ti zaplatenú zálohu v plnej výške na tvoj účet. Z dôvodu obmedzených kapacitných možností tejto akcie sú financie za pobyt v termíne menej ako 30 pred pred začiatkom pobytu nevratné, keďže zakúpené miesto neobsadíme už iným záujemcom. Miesto na pobyte je však prenosné, tj. v prípade ak sa nebudete môcť zúčastniť ty, môžeš miesto seba poslať inú osobu, pričom stačí ak nám to ohlásiš emailom. Ak by sa fit pobyt v danom termíne nakoniec neuskutočnil z objektívnych dôvodov (napr. nepriaznivá epidemiologická situácia), tak ti ponúkneme vrátenie zálohy v plnej výške, alebo presun na iný termín, pričom výber riešenia bude len na tebe.

Created by Anawe
Nastavenie cookies