PIŤ ČI NEPIŤ UŽ NIE JE OTÁZKA

Otázkou tak len zostáva, ktorú farbu si vyberieš.

Kúpiť Supershape FĽAŠU

Kúpiť za zvýhodnenú cenu
Zvýhodnená cenaExpresné doručenieBonusy zadarmo
Supershape FĽAŠE

NA TRÉNING, DO PRÁCE, NA VÝLET ČI DO AUTA

Stačí ti 1 fľaša na všetky príležitosti. Vďaka praktickej veľkosti a 0,5 l objemu sa Supershape fľaša zmestí do ruksaku aj kabelky. Dodržať celodenný pitný režim tak nikdy nebolo jednoduchšie.

FĽAŠA S MYŠLIENKOU, KTORÁ ŤA BUDE MOTIVOVAŤ

Nielen svoj pitný režim, ale aj život máš vo svojich rukách. Je len na tebe, ako bude vyzerať. Aj o tom je Supershape slogan SHAPE YOUR LIFE, ktorý ťa bude inšpirovať každý deň k práci na sebe, pri každom jednom dúšku.

Supershape FĽAŠE
Supershape FĽAŠE

ŠTÝLOVÉ, ODOLNÉ A EKOLOGICKÉ

Supershape fľaše sú dostupné v 2 nadčasových pastelových farbách, vhodných pre ženu aj pre muža. Ich základom je odolné sklo, ktoré je možné recyklovať donekonečna. Chránené sú tiež prírodným kaučukom s bielou potlačou Supershape loga a sloganu. Uzáver je z exotického dreva, pričom celú fľašu umyješ jednoducho aj v umývačke.

Supershape FĽAŠEVYTVORENÉ ŽENAMI PRE ĎALŠIE AKTÍVNE ŽENY

Než sa výsledný produkt dostane k tebe, tak ho v Supershape aktívne navrhujeme, testujeme a upravujeme. A až keď sme s ním samé spokojné, tak ho posúvame k vám, aktívnym ženám, aby ste z nich mali rovnako radosť a úžitok."

Janka Šimkovič, Supershape zakladateľka

ČO O SUPERSHAPE FĽAŠIACH HOVORIA ŽENY AKO TY

 • Kristina Suchánková

  5x zlatá hviezdička

  „Posledné roky som si zvykla všade nosiť vlastnú fľašu, keďže po prvé považujem dodržiavanie pitného režimu za dôležité a po druhé nechcem neustále kupovať plastové fľaše s vodou. Takto ušetrím peniaze aj životné prostredie. Páči sa mi tiež, že fľaša je zo skla a môžem ju umývať v umývačke. No a v neposlednom rade je veľmi vkusná a štýlová."

 • Barborka Volná

  5x zlatá hviezdička

  „Praktická, ekologická a maximálne štýlová! Vďaka kombinácii skla a gumového povrchu sa nebojím, že mi vykĺzne z ruky a vďaka deťom mám otestované, že nevytečie, ani keby bola vo vaku či taške dolu hlavou. Minimalistický dizajn s mottom, ktoré mi pripomína, že život mám vo svojich rukách, je povestnou čerešničkou na torte. Jej jediná chyba? Že mi ju doma všetci kradnú! :)"

 • Iveta Kopernicka

  5x zlatá hviezdička

  „Ja bez fľašky s vodou, nejdem nikam. Nechcem si stále kupovať vodu v plaste, tak Supershape fľaša je skvelá ekologická aj štýlová náhrada. Síce je fľaša zo skla, je obalená prírodným kaučukom, takže by mala vydržať aj náraz kdekoľvek budete. Či doma, v prírode, vo fitku, či na potulkách mestom. Čo myslíte, ktorý farbu z ružovej a sivej vyberám? Ružovú!"

Chcem rovnakú fľašu

 

VYBER SI TÚ NAJ FĽAŠU PRE TEBA

 • Obálka - Ružová fľaša
  Ružová fľaša

  Doručenie kuriérom

  do 2 pracovných dní

  19,90 € s DPH

  Ušetri
  0%

  Kúpiť
 • NAJVÝHODNEJŠIE
  Doprava ZADARMO Obálka - Ružová + Šedá fľaša
  Ružová + Šedá fľaša
  Bestseller

  Doručenie kuriérom

  do 2 pracovných dní

  34,90 € s DPH

  Ušetri
  12%

  Kúpiť SADU
 • Obálka - Šedá fľaša
  Šedá fľaša

  Doručenie kuriérom

  do 2 pracovných dní

  19,90 € s DPH

  Ušetri
  0%

  Kúpiť

KÚPOU NIČ NERISKUJEŠ

 

Ak nám do 30 dní od zakúpenia tohto produktu napíšeš, že nie si spokojná, peniaze ti ihneď vrátime. Bez akýchkoľvek ďalších otázok.

 

Razitko_Garancia_spokojnosti.png

TU SA O NÁS HOVORÍ

 

MarkízaTVJOJPROFITevaMADAMA eva evitaForbescvicte.skFITštýl

 

Béžová podložka Béžová + Čierna podložka Čierna podložka

Podložky

Created by Anawe
Nastavenie cookies