Supershape
REŠTART VÝZVA 2023

28 dní pre vybudovanie zdravých návykov v strave aj cvičení,

pod vedením výživového špecialistu Michala Páleníka a

motivátorky Janky Šimkovič

 

Prihlásiť sa a začať môžeš kedykoľvek

CHCEM SA ZAPOJIŤ

Kúpiť za zvýhodnenú cenu
Zvýhodnená cenaExpresné doručenieBonusy zadarmo
Reštart výzva 2023

AKO SCHUDNÚŤ A VYFORMOVAŤ TELO BEZ STRESU A S ĽAHKOSŤOU?

Kľúčom k úspešnej zmene sú tvoje návyky. Či už je to strava, pohyb, motivácia, ciele, pitný režim, spánok alebo zvládanie stresu. V Supershape REŠTART VÝZVE ti pomôžeme s každou z týchto oblastí. Jednoducho, prakticky a bez zbytočného tlaku. 

70 % ÚSPECHU PRI TRVALEJ PREMENE TVORÍ PRAVIDELNÁ STRAVA

Preto sú súčasťou Supershape REŠTART VÝZVY aj výživové plány s chutnými fit receptami na celý deň. Na ich prípravu dohliadal skúsený výživový špecialista Michal Páleník z relácie TV Markíza Extrémne premeny. Nemusíš sa pritom báť hladovania. Práve naopak, jesť budeš pravidelne a dostatočne, tak aby si naštartovala svoj metabolizmus a spaľovanie.

Reštart výzva 2023
Reštart výzva 2023

OBĽÚBENÉ CVIČENIA, VZDELÁVANIE, MOTIVÁCIA A ĎALŠIA PODPORA

Ak chceš efetívne spaľovať a spevňovať telo, potrebuješ tiež účinné cvičenia. Najlepšie také, ktoré ťa budú baviť a na ktoré sa budeš tešiť. Presne také nájdeš aj v tejto výzve. V kombinácii s vyváženou stravou, ako aj potrebnou motiváciou a podporou tak vieš dosiahnuť viditeľné výsledky už za 1 mesiac.

ČO VŠETKO NÁJDEŠ V SUPERSHAPE REŠTART VÝZVE?

 • 20 online tréningov na spaľovanie, spevňovanie a rysovanie s profesionálnymi trénerkami, pre začiatočníčky aj pokročilé.
 • 4 výživové plány od skúseného výživového špecialistu Michala Páleníka.
 • 60 fit receptov na raňajky, desiate, obedy, olovranty a večere vo viacerých chutných variantoch.
 • Bonusové recepty z ostatných Supershape výziev a obľúbených kuchárskych kníh.
 • 4 live rozhovory s Jankou Šimkovič a Michalom Páleníkom o tom, čo ťa najviac zaujíma o stravovaní, cvičení aj motivácii.
 • Vlastný Supershape profil zdravia so sledovaním vývoja najdôležitejších mier a odcvičených tréningov.
 • Prístup do uzavretej podpornej Facebook skupiny s tisíckami aktívnych žien, ktoré sú v tom spolu s tebou.
 • Zapojenie do súťaže o hodnotné ceny od Supershape a partnerov výzvy.

SÚHLASÍM A IDEM DO TOHO

Reštart výzva 2023JE LEN NA TEBE, AKO BUDEŠ VYZERAŤ A FUNGOVAŤ

„Ak si si dala novoročné záväzky, tak by ich bolo dobré tentoraz aj dodržať ;) Nájsť pohyb, ktorý ti bude robiť radosť, jedlá ktoré ti budú chutiť a motiváciu, ktorá ti dlhodobo vydrží. Za nás ti môžeme sľúbiť, že ťa v tvojej snahe v Supershape REŠTART VÝZVE maximálne podporíme."  

Janka Šimkovič, Supershape zakladateľka a Michal Páleník, výživový špecialista

ČO O SUPERSHAPE VÝZVACH HOVORIA ŽENY AKO TY

 • Adela

  5x zlatá hviezdička

  Chcem ti poďakovať najskôr za to, ako nás kvalitne vedieš a motivuješ. Ja naozaj neverím, že som išla 2 kg dole za 2 týždne. Som nizučká a pre mňa je to totálny úspech a som presvedčená, že je to výzvou, ktorú poctivo dodržujem. A ešte jeden postreh, je to konečne to, čo som doteraz hľadala a vďaka vám našla. Proste úplne podľa môjho gusta, všetko mi chutí a hlavne mojím cieľom bolo pravidelne papať. Jem každé 3 hodiny a niekedy ani nevládzem, pretože predtým som jedla len veľmi máličko. Takže veľké ďakujem."

 • Lenka

  5x zlatá hviezdička

  Neuveriteľné, dnes som si obliekla tričko, ktoré som už dobré 4 roky zo skrine nevytiahla, lebo sa zbehlo". A keď som dnes mrkla aj na váhu, tak od začiatku prvej výzvy som dala dolu takmer 10 kíl! Cvičenia na brucho sú super, rovnako aj strava, hlavne keď človek cíti pokroky. To čo robíte má význam a dáva ženám ako mne veľmi veľa. Lepší pocit zo seba a kopec energie, spokojnosť, inšpiráciu a celkovú zmenu vo vnímaní seba a svojho života. Vďaka a len tak ďalej!"

 • Linda

  5x zlatá hviezdička

  Supershape výzvu som si veľmi rýchlo obľúbila. V tom čase som chcela zmeniť svoj jedálniček popri pravidelnom, takmer každodennom cvičení. Stravovanie bolo pestré a jedlá sa dali rýchlo pripraviť. Napriek tomu, že tréningy v celej výzve boli kratšie, ako som dovtedy bola zvyknutá, tak boli skutočne efektívne a riadne som sa pri nich zapotila. Veľmi ma potešilo, že sa k výzve pridal aj môj manžel a neskôr aj moji najbližší známi. Boli s výzvou, jedálničkom a cvičením nadmieru spokojní."

 • Veronika

  5x zlatá hviezdička

  Po dnešnom tréningu začiatočníka musím povedať, že rozhodnutie zapojiť sa s vami do tejto výzvy bolo naj rozhodnutie. Konečne som pochopila, čo bolo predtým také ťažké. Začínam si to užívať. :)"

 • Ivka

  5x zlatá hviezdička

  „Po doterajších úspešných výzvach sa určite zapojím, nech je to čokoľvek. Teším sa preto na ďalšiu výzvu, v prekonávaní samej seba."

Chcem rovnaké výsledky

KEDY JE TEN SPRÁVNY ČAS ZAČAŤ, AK NIE TERAZ?

IDEM DO VÝZVY ZA 24,90 €

 

Pri zakúpení Supershape PREMIUM členstva je prihlásenie do tejto výzvy automatické a ZDARMA.

Kúpou nič neriskuješ

 

Ak nám do 30 dní od zakúpenia napíšeš, že nie si spokojná, peniaze ti ihneď vrátime. Bez akýchkoľvek ďalších otázok.

 

Razitko_Garancia_spokojnosti.png

Tu sa o nás hovorí

 

MarkízaTVJOJPROFITevaMADAMA eva evitaForbescvicte.skFITštýl

 

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Môžem výzvu začať a absolvovať kedykoľvek?

  Áno, aj keď je výzva koncipovaná ako novoročná, pre telo má zmysel absolvovať ju aj 4x ročne, v každom ročnom období. Začať pritom môžeš kedykoľvek sa ti to hodí.

 • Ako dlho mi zostane prístup k obsahu výzvy?

  Online prístup ti zostane po celú dobu trvania výziev. V prípade Supershape REŠTART VÝZVY je to 28 dní od jej úhrady. Ak výzvu začneš neskôr, alebo ju nestihneš dokončiť, dáme ti ako EXTRA BONUS ZDARMA prístup na ďalších 7 dní. Ak máš Supershape PREMIUM členstvo, tak obsah všetkých výziev máš k dispozícii po celú dobu trvania tvojho členstva, rovnako ako aj neobmedzený prístup do všetkých existujúcich a nových video programov.

Created by Anawe
Nastavenie cookies