Supershape LETNÁ VÝZVA

Pomôžeme ti dostať sa do formy

 

Čaká ťa 28 dní formovania a rysovania

s dôrazom na problematické partie

pod vedením odborníčok na pohyb a stravu

 

Prihlásiť sa a začať môžeš kedykoľvek

CHCEM SA ZAPOJIŤ

Kúpiť za zvýhodnenú cenu
Zvýhodnená cenaExpresné doručenieBonusy zadarmo
Supershape LETNÁ VÝZVA 2023

AKO VYFORMUJEŠ PROBLEMATICKÉ PARTIE ZA KRATŠÍ ČAS?

Pomôcť ti vedia komplexné a dynamické cvičenia s dôrazom na brucho, zadok, stehná, ako aj ďalšie časti tela. Vďaka ich vyššej intenzite dokážeš spaľovať rýchlejšie, a pritom tiež účinne spevňovať a formovať. To všetko pod vedením profesionálnych tréneriek a skúsenej výživovej špecialistky.

ZÍSKAJ JEDÁLNIČKY A CHUTNÉ FIT RECEPTY NA CELÉ 4 TÝŽDNE

Ak chceš dosiahnuť trvalý úspech, tak pravidelné cvičenie ide ruka v ruke so zdravou a vyváženou stravou. Preto sú súčasťou Supershape LETNEJ VÝZVY aj jedálničky so 60 chutnými jedlami od skúsenej výživovej špecialistky Diany Kláskovej. Pripravené sú vo 2 verziách, podľa toho či chceš viac chudnúť alebo rysovať.

Supershape BIKINI VÝZVA 2023
Supershape LETNÁ VÝZVA 2023

ČO EŠTE POTREBUJEŠ K TOMU, ABY SI DOSIAHLA TRVALÝ ÚSPECH?

Najdôležitejšie je, aby ťa cvičenie bavilo a zdravá strava ti chutila. Presne na to sa v Supershape zameriavame. Spolu s Leou Grančič a ďalšími skúsenými trénerkami a odborníkmi ťa v LETNEJ VÝZVE povedieme krok za krokom, aby si dosiahla trvalú premenu. Bez stresu a s radosťou. :)

ČO VŠETKO NÁJDEŠ V SUPERSHAPE LETNEJ VÝZVE?

 • 28-dňový plán pod vedením skúsených odborníčok na pohyb, stravu aj motiváciu.
 • 30 online tréningov na spaľovanie, spevňovanie a rysovanie s profesionálnymi trénerkami, pre začiatočníčky aj pokročilé.
 • 4 jedálničky od výživovej špecialistky na každý týždeň, vo verzii pre spaľovanie aj rysovanie.
 • 60 chutných fit receptov, jednoduchých na prípravu, z bežne dostupných surovín.
 • 4 live rozhovory s Jankou Šimkovič, Leou Grančič a Dianou Kláskovou o tom, čo ťa najviac zaujíma o cvičení, strave a motivácii.
 • Vlastný Supershape profil zdravia so sledovaním vývoja najdôležitejších mier a odcvičených tréningov.
 • Prístup do uzavretej podpornej Facebook skupiny s tisíckami aktívnych žien, ktoré sú v tom spolu s tebou.
 • Zapojenie do súťaže o hodnotné ceny od Supershape a partnerov výzvy.

SÚHLASÍM A IDEM DO TOHO

Supershape LETNÁ VÝZVA 2023PRICHÁDZAME TI NA POMOC

„Máme rovnaké túžby ako ty. Ako ženy sa chceme páčiť, sebe aj okoliu, a to nielen v plavkách, ale po celý rok. Preto na sebe makáme, pričom v tom celom hľadáme aj radosť. V Supershape tento jednoduchý návod prinášame aj tebe. V podobe účinných a zábavných cvičení, chutnej a zdravej stravy, s množstvom motivácie a podpory od tisícok aktívnych žien, ktoré sú v tom spolu s tebou."  

Janka Šimkovič, zakladateľka Supershape a odborný team

ČO O SUPERSHAPE VÝZVACH HOVORIA ŽENY AKO TY

 • Lenka

  5x zlatá hviezdička

  „Neuveriteľné, dnes som si obliekla tričko, ktoré som už dobré 4 roky zo skrine nevytiahla, lebo sa „zbehlo". A keď som dnes mrkla aj na váhu, tak od začiatku prvej výzvy som dala dolu takmer 10 kíl! Cvičenia na brucho sú super, rovnako aj ovocno-zeleninový deň, hlavne keď človek cíti pokroky. Zo Supershape výzvy som si vybrala viac vecí, ktoré budem dodržiavať aj po jej skončení. To čo robíte má význam a dáva ženám ako mne veľmi veľa. Lepší pocit zo seba a kopec energie, spokojnosť, inšpiráciu a celkovú zmenu vo vnímaní seba a svojho života. Vďaka a len tak ďalej!"

 • Linda

  5x zlatá hviezdička

  „Letnú Supershape výzvu som si veľmi rýchlo obľúbila. V tom čase som chcela zmeniť svoj jedálniček popri pravidelnom, takmer každodennom cvičení. Stravovanie bolo pestré a jedlá sa dali rýchlo pripraviť. Napriek tomu, že tréningy v celej výzve boli kratšie, ako som dovtedy bola zvyknutá, tak boli skutočne efektívne a riadne som sa pri nich zapotila. Veľmi ma potešilo, že sa k Letnej výzve pridal aj môj manžel a neskôr aj moji najbližší známi. Boli s výzvou, jedálničkom a cvičením nadmieru spokojní."

 • Dominika

  5x zlatá hviezdička

  „Ďakujem za super program a motiváciu. Jedlá sú veľmi chutné a jednoduché na prípravu. Cvičenie je dosť náročné, ale ten pocit po neopísateľný. Ešte raz ďakujem a makám s vami :)"

Chcem rovnaké výsledky

KEDY JE TEN SPRÁVNY ČAS ZAČAŤ, AK NIE TERAZ?

IDEM DO VÝZVY ZA 24,90 €

 

Pri zakúpení Supershape PREMIUM členstva je prihlásenie do tejto výzvy automatické a ZDARMA.

KÚPOU NIČ NERISKUJEŠ

 

Ak nám do 30 dní od zakúpenia tohto produktu napíšeš, že nie si spokojná, peniaze ti ihneď vrátime. Bez akýchkoľvek ďalších otázok.

 

Razitko_Garancia_spokojnosti.png

TU SA O NÁS HOVORÍ

 

MarkízaTVJOJPROFITevaMADAMA eva evitaForbescvicte.skFITštýl

 

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Môžem výzvu začať a absolvovať kedykoľvek?

  Áno, aj keď je výzva koncipovaná ako letná, pre telo má zmysel absolvovať ju aj 4x ročne, v každom ročnom období. Začať pritom môžeš kedykoľvek sa ti to hodí.

 • Ako dlho mi zostane prístup k obsahu výzvy?

  Online prístup ti zostane po celú dobu trvania výziev. V prípade Supershape LETNEJ VÝZVY je to 28 dní od jej úhrady. Ak výzvu začneš neskôr, alebo ju nestihneš dokončiť, dáme ti ako EXTRA BONUS ZDARMA prístup na ďalších 7 dní. Ak máš Supershape PREMIUM členstvo, tak obsah všetkých výziev máš k dispozícii po celú dobu trvania tvojho členstva, rovnako ako aj neobmedzený prístup do všetkých existujúcich a nových video programov.

Created by Anawe
Nastavenie cookies