Cvič neobmedzene kedykoľvek a kdekoľvek so Supershape PREMIUM už od 6,50 €

FIT POBYTY na ktoré nezabudneš

Daruj si aktívny oddych plný super cvičení s obľúbenými trénerkami

Chcem vybrať fit pobyt

Kúpiť za zvýhodnenú cenu
Zvýhodnená cenaExpresné doručenieBonusy zadarmo

Nasaj atmosféru Supershape cvičení, ktoré ťa budú baviť

 

 

Obľúbení tréneri, ktorí sa ti budú na fit pobyte venovať

 

Trénerka Janka Šimkovič

Janka Šimkovič

Zakladateľka populárneho portálu o cvičení a zdravom životnom štýle Cvičte.sk, ako aj domáceho online fitka a vydavateľstva Supershape. Certifikovaná trénerka power jogy. Autorka úspešných kuchárskych kníh a video programov na domáce cvičenie.

 
Viktor Oliva

Viktor Oliva

Skúsený tréner a metodik v Centre aktívneho starnutia a pohybový terapeut v Národnom onkologickom ústave. Pedagóg a vedec na Fakulte telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti trénovania bežnej populácie i športovcov. Prednáša na viacerých domácich i zahraničných, celosvetovo uznávaných kongresoch, konferenciách a seminároch.

 
Trénerka Lucka Babony

Lucka Babony

Profesionálna inštruktorka viacerých štýlov cvičení ako sú Zumba, Flowin, Piloxing, DeepWork, BodyArt, ktoré vedie aj vo vlastnom Sunflower štúdiu. Lucka je taktiež výborná tanečníčka v štandardných aj latinskoamerických tancoch s úspechmi aj z medzinárodných súťaží.

FIT POBYT ŠAMORÍN

FIT POBYT

X-Bionic****

ŠAMORÍN

už od 319 €


28.-30.4.2023 (3 dni)
10-12.11.2023 (3 dni)

cvičiaci FIT POBYT s Jankou Šimkovič a Leou Grančič

Zobraziť detail

Hotel Salamandra****

FIT POBYT
SALAMANDRA RESORT****

ŠTIAVNICKÉ VRCHY

už od 319 €

 

23.-25.6.2023 (3 dni)

cvičiaci FIT POBYT s Jankou Šimkovič a Naďou Mezei

Zobraziť detail

FIT POBYT Zelená Lagúna****

FIT POBYT
Zelená Lagúna****

DOMAŠA

už od 399 €

 

26.-29.8.2023 (4 dni)

cvičiaci FIT POBYT s Jankou Šimkovič a hosťami

Zobraziť detail

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  • Môžem si na fit pobyte uplatniť rekreačný poukaz?

    Áno. Po uhradení fit pobytu obdržíš faktúru, ktorá je uznateľná zamestnávateľmi pre účely uplatnenia a preplatenia rekreačného poukazu.

  • Môže ísť so mnou na fit pobyt aj necvičiaca osoba (napr. manžel či dieťa)?

    Áno. V tom prípade hradia iba poplatok za ubytovanie a stravu. Ohľadom kalkulácie pre tento prípad nám prosím napíš na eshop@cvicte.sk.

  • Čo ak sa nebudem môcť fit pobytu nakoniec zúčastniť?

    Ak nám napíšeš na eshop@cvicte.sk viac ako 30 dní pred začiatkom pobytu, vrátime ti zaplatenú zálohu v plnej výške na tvoj účet. Z dôvodu obmedzených kapacitných možností tejto akcie sú financie za pobyt v termíne menej ako 30 pred pred začiatkom pobytu nevratné, keďže zakúpené miesto neobsadíme už iným záujemcom. Miesto na pobyte je však prenosné, tj. v prípade ak sa nebudete môcť zúčastniť ty, môžeš miesto seba poslať inú osobu, pričom stačí ak nám to ohlásiš emailom. Ak by sa fit pobyt v danom termíne nakoniec neuskutočnil z objektívnych dôvodov (napr. nepriaznivá epidemiologická situácia), tak ti ponúkneme vrátenie zálohy v plnej výške, alebo presun na iný termín, pričom výber riešenia bude len na tebe.

Created by Anawe
Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.
Rozumiem